Ajánlott

Amazfit GTR 47mm teszt – a sportosan elegáns nagytesó

A "MUTASD A KUPONKÓDOT!" gomb megnyomása után az akciót tartalmazó weboldal új ablakban megnyílik és a kuponkód a vágólapra kerül.

A bejegyzésekben és ajánlatokban szereplő webáruházak partnereként, a megvalósult vásárlások után a weddmegonline.hu weboldal jutalékot kap, a termékek vagy szolgáltatások megvásárlása a partnereink weboldalain történik. A weboldalunkon feltüntetett árak és elérhetőségek a feltüntetett dátum/idő szerint pontosak és változhatnak és nem minősülnek ajánlattételnek. A weboldalon szereplő tesztekben megjelenő tartalom kizárólag a szerző véleményét tükrözi, a leírt tartalomra külső félnek - például a bejegyzésben szereplő webáruházaknak, a termék gyártójának, forgalmazójának - ráhatása nincs. A bejegyzésekben található kuponkódok az automatikusan létrehozott ajánlatok kivételével - ellenőrzés után kerülnek ki az oldalra, így a megosztás pillanatában egészen biztos, hogy működnek - az utolsó módosítás ideje a dátumból látható. Arra nincs kapacitásunk, hogy figyelemmel kísérjük, hogy meddig használhatóak, így ha egy kuponkód már nem érvényes, akkor sajnos lemaradtál róla. Hogy ez ne történhessen meg, iratkozz fel a weddmegonline Telegram csatornájára, így az összes újonnan feltöltött, vagy megváltozott kuponkódról azonnal értesülhetsz! A weddmegonline.hu működéséről bővebben itt olvashatsz.
Bővebben +

banner

Amazfit GTR 47mm - ha egy kis eleganciára vágysz...

Július végén, mikor a Huami bejelentette új aktivitásmérőjét, az Amazfit GTR-t, nagyon sokszor írtunk róla, sőt, a kisebbik modellt járt is nálunk. Mostani tesztünkben a nagytesót, azaz az Amazfit GTR 47mm modellt fogjuk bemutatni Nektek, mely eleganciájával a sportos üzletembereket célozza meg. Most is leírjuk, hogy az Amazfit GTR 47mm-es modellje sem okosóra (nem telepíthetőek rá külső programok), sokkal inkább egy valóban elegáns, sok funkcióval felvértezett aktivitásmérő. A teszt végére az is kiderül, hogyan teljesített az eszöz a Magas-Tártában.

Ahogy előző tesztünkben már írtunk róla, a két modell között a méret-, a dizájn- és az akkumulátor-kapacitás kivételével szinte semmi tartalmi eltérés nincs. Leginkább az előbbi kettő jellemző érdekes annak aki a vásárláson töri a fejét; ez a modell túl nagy lányoknak (és kis kezű fiúknak), illetve – ha A-t, vagy B-t kellene mondani – a bőrszíj miatt inkább elegáns, mint sportos.

Kuponkódok és a webáruházak ajánlatai
0
Xiaomi AMAZFIT GTR ár
Deal
Ennyi ideje hozzáadva: 5 év

Huami AMAZFIT GTR 47mm Smartwatch

156,20 $
Elegant Design:a.Classy and sleek design giving it a traditional watch look;b.Large variety of built-in watch faces to fit any occasion from the sporty ones to the more classy and traditional ones.c.Fluorubber, Leather + silicone or Silicon quick release straps with a premium look & sweat...
A legjobb ajánlat kuponkód nélkül:Geekmaxi
Összehasonlítás
Huami Amazfit 47mm teszt

Most is megmutatjuk a Huami Amzfit GTR aktivitásmérők főbb jellemzőit, hogy segítsünk a választásban. 

Amazfit GTR 47/42mm különbségek
Amazfit GTR 47mm teszt - a sportosan elegáns nagytesó
VS
Amazfit GTR 47mm teszt - a sportosan elegáns nagytesó
Kijelző méretemm
47
VS
42
Kijelző felbontásapixel
454x454
VS
390x390
Óramű vastagságamm
10,75
VS
9,20
Szíj szélességemm
22
VS
20
Tömegg
36+
VS
25,5
Akku méreteLiPo
410mAh
VS
195mAh
Üzemidő normál használatnap
24
VS
12
Üzemidő "buta" üzemmódbannap
74
VS
34
Üzemidő GPS használattalóra
40
VS
22
Általános leírás

Az Amazfit GTR 47mm intelligens aktivitásmérő a klasszikus karórák megjelenését képviseli, ideális sport- és üzleti használatra. Legszembetűnőbb tulajdonsága az ultra hosszú akkumulátor-élettartam, amely normál használat esetén akár 24 nap is lehet, azáltal elbúcsúzhatunk a gyakori töltésről. Az egészséges életmódról 12 sportmód gondoskodik, az egyéniségedet pedig több, mint 100 óralap közül kiválasztva mutathatod meg a világnak.

Elegáns dizájn
 – klasszikus kialakítás, tradicionális-, elegáns kinézet
 – választható óralapok bármilyen alkalomhoz
 – bőr/szilikon szíj a kényelmes viseletért és az elegáns megjelenésért

Prémium kialakítás
 – 1,39 hüvelykes AMOLED kijelző 326PPI képpontsűrűséggel, és 454×454-es felbontással, Gorilla Glass 3 védelemmel
 – 5 ATM víznyomásig ellenáll (50 méter mélység)
 – 24 nap készenléti idő, hogy a ne a töltésre kelljen összpontosítanod
 – 28 nm-es ultra alacsony fogyasztású Sony GPS-chip, amely mindössze 1/3 energiát fogyaszt a hasonló GPS-chipekhez képest
 – saját fejlesztésű DualHeaTeck technológia a 24 órás, folyamatos pulzusmérés hatékonyabb és alacsonyabb fogyasztás mellett történő eléréséhez

Személyi edző
 – 12 különböző sportmód: kültéri-, és fedett futás, gyaloglás, kültéri-, és fedett kerékpározás, ellipszistréner, medence-,  nyílt vízi úszás, hegymászás, terepfutás, síelés, súlyzós edzés
 – beépített GPS + GLONASS az útvonalak pontos követésére

Saját személyi-, és egészségügyi asszisztens
 – 24 órás folyamatos pulzusmérés, hogy átfogó képet kapj a szíved viselkedéséről éjjel-nappal
 – alvásfigyelő funkció
 – intelligens értesítések
 – aktivitás figyelmeztetés
 – időjárás előrejelzés

Az AMOLED az Active Matrix Organic Light-Emitting Diode rövidítése. Az OLED a vékonyrétegű technológia rövidítése, ami az LCD-nél sokkal tisztábban jeleníti meg fekete és sötét színeket, ráadásul kevesebb energiát fogyaszt. Ugyanakkor a világosabb színekre ez sajnos már nem vonatkozik, lényegesen több energia kell a megjelenítésükhöz  az LCD kijelzőkhöz képest. Az AMOLED kijelzők erőteljes kontrasztot biztosítanak, és nagyon gyors a képfrissítési arányuk is, hátrányuk azonban, hogy napfényben kevésbé jól látszódik a képük. Az AMOLED kijelzők további előnye, hogy jóval vékonyabbak az LCD kijelzőknél.

Főbb jellemzők
ÁltalánosMárka: Amazfit
Típus: aktivitásmérő
Modell: GTR 47mm
Szíj: bőr/szilikon
Óratok: alumíniumötvözet/rozsdamentes acél/Titánium
Exkluzív modell: Iron Man edition

Funkciók

Figyelmeztetés: vibrálás
Telefonkeresés: van
Egészség: pulzusmérés, alvásfunkciók, lépésszámláló, inaktivitás figyelmeztetés
Üzenetek megjelenítése: van
NFC, WiFi, eSIM: nincs
Irányítás: zene irányítása az óráról

Jellemzők

Kijelző: AMOLED 454×454 felbontású érintőképernyő
Kijelző mérete: 1,39 hüvelyk (47mm)
Bluetooth: Bluetooth 5
RAM: 16MB
ROM: 40MB
Vízállóság: 5ATM
Akku kapacitás: 410mAh
Töltési idő: kb. 90-120 perc
Készenlét: 24 nap

Méret és súly

Termék súlya: 0.0620 kg 
Csomagolás súlya: 0.2420 kg 
Termék mérete (LxWxH): 25.50×4.75×1.20 cm 
Csomagolás mérete (LxWxH): 11.50×11.30×5.50 cm

A doboz tartalma

1 x Amazfit GTR 47mm aktivitásmérő
1 x töltőkábel bölcsővel
1 x használati utasítás (magyar nincs)
Kicsomagolás, első benyomások
Amazfit GTR 47mm review

A csomag a Geekbuying lengyel raktárából érkezett, a feladást követő negyedik munkanapon, a csomagot a GLS szállította. A doboz fekete színű, az elején a stilizált aktivitásmérőt láthatjuk – a kisebb modell csomagolása jobban tetszett. A hátoldalon a gyártó neve mellett a főbb technikai jellemzőket olvashatjuk.

A dobozon belül egy újabb doboz következik, melyen csak az AMAZFIT felirat és a céglogó található, ezt kibontva magát az Amazfit GTR aktivitásmérőt pillanthatjuk meg, alatta a töltőbölcső szerelt kábellel és a használati utasítás foglal helyet. Az eszközt tartalmazó doboz fala vastag papírból lett kialakítva, minőségi kialakítású, ahogy maga az óra is. Az óralapot matrica védi a sérülésektől, amit majd az első használat előtt természetesen távolítsuk el. A 22mm széles óraszíj külső része bőr, a bőrünkkel érintkező felülete fekete szilikon – így nem színezi el a csuklót -, bújtatóján is felfedezhetjük a gyártó nevét. Az aktivitásmérő 5ATM víznyomást visel el, de a bőrszíj túl szép ahhoz, hogy esetleg a víz elszínezze, érdemes elgondolkodni egy opcionális beszerezhető csereszíjon, ha sokat mozgunk vízben. Az optikai pulzusmérő a készülék hátuljára került, pontosan mér.

Az AMOLED kijelző napfényben – akár polarizált napszemüvegben – is tökéletesen látható, az óra töltéséről mágneses töltőbölcső gondoskodik, ami csak egyféleképpen helyezhető az óra aljára, nem tudjuk elrontani. Minkét modell tölthető a másik töltőjével, így ha egy családban több óra is van, elég egy töltőt magunkkal cipelni ha elutazunk. Most sem kapunk vezeték nélküli töltési lehetőséget, de a 24 napos átlagos töltési ciklus miatt nem is nagyon hiányzik. 

Használatbavétel
Amazfit GTR 47mm teszt

A következő leírás nem véletlenül fog hasonlítani a 42mm-es modell leírásához, az óra működése teljesen azonos mindkét esetben. 

Használatbavétel előtt keressük meg az új Amazfit applikációt a telefonunknak megfelelően az App Store-ban, vagy a Google Playen. A teszt során az utóbbit használtuk, a vélemények szerint talán kicsit jobban is sikerült, mint az iOS-re fejlesztett változata. Alternatív lehetőségként használható a Notify & Fitness for Amazfit app is, mely jóval többet tud a gyárinál, többféle értesítés is beállítható, új világ nyílik meg előttünk a használatával, érdemes kipróbálni. A teszt végén bővebben is írunk róla.

Telepítés után majdnem minden készen áll az első használatra. A felső gomb hosszanti megnyomásával lehet bekapcsolni az órát. Első használatkor egy QR kód jelenik meg a kijelzőn, a fent linkelt applikáció érhető el a segítségével, illetve ha az már telepítve van, akkor az órát adhatjuk hozzá az applikációhoz. Ha eddig másik kompatibilis eszközt használtunk (Amazfit Bip, Stratos, stb), az aktivitásmérő párosításakor az törlődik, de az adataink természetesen megmaradnak.

Fontos megemlíteni – a többi Amazfit eszközhöz hasonlóan -, hogy arra oda kell figyelni; a párosítás ne a telefon rendszeréből-, hanem az Amazfit alkalmazásból történjen meg. Ellenkező esetben nem fog az óra csatlakozni a telefonhoz. Ilyen esetben törölni kell a Bluetooth kapcsolatot a telefonon és hozzá kell adni az órát az alkalmazáson keresztül. A lépéseket a lenti képeken tudjátok nyomon követni. Teljesen felesleges lenne új képernyőmentéseket készítenünk, a folyamat azonos, mint a 42mm-es modellnél, így azt mutatjuk meg, így néz ki: 

    • a program letöltése után bejelentkezés/regisztráció a Mi fiókba 
    • eszköz hozzáadása/karóra/Amazfit GTR
    • párosítás, majd párosítás megerősítése az órán (láthatjátok a sikertelen párosítást is)
    • AGPS, betűkészlet, firmware, erőforrások frissítése
    • az adatok-, és a napi cél hozzáadása

Ezzel el is készültünk, a kijelzőn megjelenik az alap-számlap (gyárilag közel százas nagyságrendben váltogathatunk ezekből kedvünknek- és öltözékünknek megfelelően).

Az előző Amazfit GTR tesztünkben láthattátok a program működését, de azért mutatunk pár képernyőképet.

Nézzük meg egy kicsit közelebbről a működést, ami semmiben nem változott, minden ott van, mint a 42mm-es modellnél. A felső gomb felel a be- és kikapcsolásért, illetve a főoldalra való visszalépésért, az alsó gomb megnyomásával tudjuk kiválasztani és indítani az aktuális edzésünket – ez az alapértelmezett beállítás. A gomb viselkedését menüből testre tudjuk szabni, bármilyen menüpontot (ébresztés, időjárás, iránytű, stb.) rá tudunk programozni, de egyszerre csak egyet – egyfajta gyors-gombként használható. A kijelző természetesen érintésérzékeny, az alábbi beállítások érhetőek el róla:

    • fentről le húzás
      1. lámpa funkció: a kijelző teljesen kivilágosodik, sötétben is bejutunk a lakásba
      2. kijelző megvilágításának beállítása: automata/manuális
      3. ne zavarj funkció: bekapcsolva/időhöz kötve/okos/kikapcsolva
      4. buta üzemmód: csak a lépések és az alvásidő monitorozása, az üzemidő 74 napra kitolható
      5. képernyőzár
    • lentről fel húzás: minden funkció innen érhető el, napi lépés-, és pulzusszám, zenevezérlés, edzés indítás, eddigi aktivitásaink, időjárás, stb. Az utolsó menüpontban a beállítások között válthatunk óralapot, hangolhatjuk finomra a készüléket
    • jobbra, vagy balra húzás: lépés-, és pulzusszám kijelzése
    • nyomás: a két gyári-, és egy letöltött számlap közötti gyors váltás 

Az előző menübe visszalépni balra lapozással tudunk. Az aktivitásmérőnket felébreszteni koppintással, vagy a csuklónk felemelésével tudjuk, de a legújabb firmware már tartalmazza az always-on-display lehetőséget, ebben az állapotban az idő, a dátum és a lépésszám jelenik meg a kijelzőn a kiválasztott számlap helyett, ráadásul kétfajta kijelzés közül választhatunk. Viszont ha a menüben állítunk valamit és egy kis időre fel kell hagynunk ezzel a tevékenységgel, a kijelző egy bizonyos idő eltelte után visszatér alapállapotba (5-15 másodperc közé állíthatjuk be az intervallumot), ami elég idegesítő tud lenni, ha éppen valamiben benne vagyunk és kezdhetjük elölről. Ezt egy kicsit elegánsabban is megoldhatták volna a kínai mérnökök. Szerencsére ha éppen sportolunk, abban az esetben a csuklónk felemelésével az aktivitásunkat láthatjuk, ilyenkor nem kell a menüben matatnunk, hogy előkerüljenek az adatok. Magyar nyelvet most sem találunk az órán, de nem is fog hiányozni, minden értelemszerű.

Többféle óratéma közül lehet választani, a téma telepítése úgy tűnik gyorsult. A gyári közel száz darabos választék nem hatalmas, de alternatív forrásból – saját felelősségre – bővíthető, viszont ez nem egy egyszerű feladat, nem megy automatikusan.

Az értesítések magyar karakterei is megjelennek (az ő és ű még nem megy), amennyiben megnéztük őket a telefonon, eltűnnek, de balra húzással törölhetőek is. Találhatunk még több napra előre időjárás-előrejelzést, leolvashatóak a szél-, a napfelkelte- és naplemente és a relatív páratartalom adatai, van iránytű, barométer és magasságmérő is. A napi lépések számolásán kívül az elégetett kalóriákat is számon tarthatjuk, és természetesen az alvásmonitorozás is elérhető, REM fázist nem mutat, nincs okos ébresztés és néha hektikusan mér. A Bip jobb volt ebben, az nem nagyon hibázott. Egy érdekes funkció a telefonkeresés; ha ezt az óránkon elindítjuk – és az aktivitásmérő a telefon hatósugarában található – a telefonunk hangosan megcsörren, hogy megkereshessük.

A REM (rapid eye movement - gyors szemmozgás) alvás az alvásidő 20%-ában figyelhető meg. Jellegzetessége, hogy az agyi tevékenység hasonló, mint az ébrenlét vagy szendergés esetén, gyors szemmozgások jelennek meg, az izomtónus viszont megszűnik. Ilyenkor álmodunk.

A múködés teljesen azonos a 42mm-es modellel, így  külön videót nem készítünk a menü használatáról.

Ugyan zenevezérlés van az órában – sajnos zenét rátölteni belső tárhely hiányában nem tudunk -, de innen zenét indítani nem lehet, csak zenehallgatás közben léptetni és a hangerőt állítani – Spotify-al próbáltuk, jól működik. A bejövő hívásokat felvenni nem, de elutasítani és némítani el tudjuk – természetesen látjuk a hívó nevét. Mikrofon és hangszóró hiányában beszélgetni nem tudunk az óránkon keresztül. NFC/WiFi/eSIM nem található az Amazfit GTR-ben, így az aktivitásmérő használatával fizetni sem fogunk tudni a közértben.

Mozogjunk!
Amazfit GTR 47mm teszt - a sportosan elegáns nagytesó

Az Amazfit GTR kipróbálásának helyszíne a Magas-Tátra volt, ahol az elmúlt négy napban közel 45km került a lábunkba, így az aktivitásaink archív listájába is.

Az alsó gombot megnyomva és a hegymászást (climbing) választva indulhatunk is, miközben a kijelzőn látjuk, hogy mennyi időt bír ki az óránk bekapcsolt GPS mellett (nem kapcsolható ki, az edzés megkezdésekor automatikusan elindul a műholdak keresése). Teljesen feltöltve 52 órát láttunk, 12 és fél óra GPS használat után ez az érték 25 órára módosult, ami kitűnő teljesítmény! Ugyan az első használat során nem kellett öt perc a műholdak pozicionálásához, mint a 42mm-es modellnél, de a második és harmadik alkalommal is bőven három percen túl történt meg a tartózkodási helyünk pontos meghatározása, ez elég soknak tűnik. Fontos, hogy ezt az időt mindenképp várjuk meg, mert enélkül nem lesz pontos az útvonalunk rögzítése, sőt extrém esetben az egész gyakorlat nem rögzül, külföldi fórumokon erre is láttunk példát. 

Az aktivitásmérő kijelzője sportolás közben sem aktív folyamatosan, de elég jól működik a kar arc elé emelésével való aktivizálás. A kijelzőről edzés közben számos infó olvasható le: a gyakorlat ideje, megtett távolság, – lépések, pulzus (zónával együtt), pillanatnyi-, és átlagos sebesség, illetve az elégetett kalória. Attól nem kell félni, hogy menet közben véletlenül megállítjuk a mérést, ehhez 5mp-en keresztül kell a felső gombot benyomva tartani, majd kiválasztani, hogy csak szünetet tartunk, vagy valóban vége van az edzésnek. Az edzés leállítása után az adatok automatikusan a Strava fiókunkba is szinkronizálódnak

A VO2 max a test által maximálisan felvehető és szállítható oxigén mennyiségét adja meg (V̇–térfogat, O2–oxigén, max–maximum), nevezik még maximális oxigénfelvételnek is. Mértékét megadhatják abszolút-, illetve relatív formában is (milliliter oxigén, melyet a test 1 kilogrammja vesz fel percenként (ml/kg/min)), az utóbbi mennyiség ad összehasonlítási alapot a különböző sportágak versenyzőinek edzettségi állapotáról. A VO2 pontos méréséhez a sportolót a maximális oxigén-felvételi állapotba kell juttatni. A tesztet legtöbbször sportorvosnál, futógépen, kerékpáron vagy evezőpadon, a terhelést fokozatosan növelve hajtják végre, miközben műszerekkel figyelik a sportoló légzését, mérik a ki- és belégzett oxigén és szén-dioxid mennyiségét, illetve pulzusát. A V̇O2 max a teszt alatt mért legnagyobb oxigén felvételi érték. A VO2 max értéke kor-, nem- és edzettségfüggő. Egy átlagos fiatalember VO2 max-a 3,5 liter/perc és 45 ml/min/kg, míg nőknél ez az érték várhatóan 2,0 liter/perc és 38 ml/min/kg. Ezek az értékek edzéssel növelhetőek, de az életkorral csökkennek.*
*forrás: wikipedia

A fenti képeken látható, hogy milyen sok adatot nyerhetünk ki az Amazfit GTR óránkból, még VO2 max érték is rendelkezésre áll. A térképen meglehetősen pontosan láthatjuk a bejárt utat, a szintemelkedést, teljes információt kapunk a tréning közben történtekről – még mindig nincs tökéletes magyar nyelv. Normál esetben az edzéseket nem lehet GPX fájlba exportálni, és csak a Strava adatbázisával tudjuk őket szinkronizálni. Ehhez az appon belül tudunk létrehozni egy Strava fiókot, vagy kapcsolódni a meglévőhöz. Sikeres szinkronizáció után az új edzéseinket már ebben az alkalmazásban is láthatjuk. A tevékenységünket megoszthatjuk barátainkkal, akár a teljes képernyőképet el tudjuk menteni.

Ez a normál eset. Ellenben, ha letöltjük a Notify & Fitness for Amazfit applikációt – sajnos ezeket csak a fizetős változat tudja -, akkor már lehetőségünk van a tevékenységünket GPX fájlba-, illetve Google Fit-, RunKeeper-, Runalyze alkalmazásokba exportálni. Azt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy szüksége van-e ezekre a szolgáltatásokra, de akik komolyabban sportolnak és ezt az Amazfit aktivitásmérőit választják, nekik érdemes elgondolkodni a program megvásárlásán.

Egy sportosan elegáns, nagy tudású, nagyon szép kijelzővel rendelkező, bár kisebb hibákkal küzdő Amazfit eszközt próbálhattunk ki, a teljes összefoglalót lejjebb olvashatjátok. Amennyiben elakadnátok, a teszthez kapcsolódó fórumban tudtok kérdezni tőlünk a működéssel kapcsolatban.

Összefoglaló
8.7A mi értékelésünk
Egy újabb nagyon ígéretes Amazfit eszköz, leginkább sportos üzletembereknek

A Huami gyár újabb aktivitásmérője - az Amazfit GTR 47mm - eleganciát sugároz magából, mérete miatt inkább férfiak részére javasoljuk. Vásárláskor legyünk tisztában azzal, hogy nem okos órát vásárolunk - hiszen külső applikációt nem telepíthetünk a készülékre -, inkább úgy tekintsünk az aktivitásmérőre, mint egy sportfunkciókkal kiegészített értesítéskijelzőre, és akkor egészen biztosan nem fogunk csalódni. A 47mm-es modell ára általában 10$-al magasabb, mint a kisebbik aktivitásmérőé - 130-140$ között mozog - így elmondható, hogy vásárláskor nem ez a pár dollár fog dönteni a modellek közötti választásban. Ugyan itt sincs NFC chip, nincs vezeték nélküli töltés (nem is feltétlen érezzük szükségét), de a 24 napos készenlét normál módban kárpótol mindezért. Ha a GPS jel megtalálása gyorsabban menne, akkor a boldogságunk határtalan lenne, de így sincs okunk panaszra, mi nagyon szeretjük. Kap is egy ajánlott plecsnit. Vásárlásnál érdemes előnyben részesíteni az EU raktárat, hiszen innen vásárolva a szállítási díjon kívül egyéb költségre nem kell számítanunk és a vásárlástól számítva akár egy héten belül használhatjuk is az új szerzeményünket.

Ár/érték arány
9
Szolgáltatások/funkciók
8
Kijelző
9
Építési minőség/dizájn
9
Kényelem/felhasználói élmény
8.5
POZITÍVUMOK
  • elegáns dizájn
  • minőségi anyaghasználat
  • kitűnő kijelző
  • Strava szinkronizáció
  • részletes statisztika
  • VO2 max mérés
  • Kétféle always on mode
NEGATÍVUMOK
  • nehezen talál GPS jelet
  • 5-15mp közötti aktív kijelzőidő
  • kimaradt a REM fázis mérése
  • néha fals alvásadatok
  • nem lehet zenét feltölteni rá
  • NFC hiánya
Az Amazfit GTR 47mm aktivitásmérőt itt tudod megvásárolni
0
Xiaomi AMAZFIT GTR ár
Deal
Ennyi ideje hozzáadva: 5 év

Huami AMAZFIT GTR 47mm Smartwatch

156,20 $
Elegant Design:a.Classy and sleek design giving it a traditional watch look;b.Large variety of built-in watch faces to fit any occasion from the sporty ones to the more classy and traditional ones.c.Fluorubber, Leather + silicone or Silicon quick release straps with a premium look & sweat...
A legjobb ajánlat kuponkód nélkül:Geekmaxi
Még több aktivitásmérő

Friss ajánlatok minden nap

Köszönjük, hogy olvasol minket. Azon fáradozunk, hogy a lehető legjobb ajánlatokat oszthassuk meg Veled. Maradj velünk, építsünk közösséget!

Amazfit GTR 47mm teszt - a sportosan elegáns nagytesó
Ajánlatok a weddmegonline.hu YouTube csatornájáról:
_bzfn1MmFO4
ANGWATT T1 elektromos roller teszt
40:55
2i8gbrDi4Ts
Eleglide M2 elektromos mountain bike teszt
34:24
vvqjo2RERUE
Duotts C29 elektromos mountain bike teszt
27:58
2UgxChrh0kg
Inmotion S1 elektromos roller teszt
30:34
jKt4ulGJPoY
KugooKirin G3 elektromos roller teszt
31:45
wN6tfWftuU0
Navee N65 terep és emelkedő
10:05
u7LWEbg5c6U
BlitzWolf BW-CMM2 eszpresszó kávéfőző teszt
04:35
0
ANGWATT T1 Off-Road Electric Scooter (2x3000W) – EU raktár
Coupon
Ennyi ideje hozzáadva: 4 hónap

ANGWATT T1 Off-Road Electric Scooter (2x3000W) – EU raktár

$1299,58 $1407,97
-8%
Teszt: ANGWATT T1 elektromos roller – az adrenalinbomba Reviews Szász Sándor ...
MEGNÉZEM
Mutasd a kuponkódot!
Szász Sándor (Alex)
Mutasd a teljes profilt Szász Sándor (Alex)

A weddmegonline.hu és a nekedveszem.hu megálmodója és alapítója. Végzettségét tekintve közgazdász, az elmúlt húsz évet a médiaiparban töltötte. 2019. januárja óta kizárólag a weblapjaival foglalkozik.

Írd meg Te is a véleményed!

      Szólj hozzá

      weddmegonline
      Új Felhasználó Regisztráció
      Köszöntünk a weddmegonline.hu oldalon, örülünk, hogy benéztél hozzánk. Ha kuponkódot keresel, vagy elakadtál, chaten, vagy privát üzenetben nagyon szívesen segítünk.