Tronsmart Bang – indulhat a buli!
A "MUTASD A KUPONKÓDOT!" gomb megnyomása után az akciót tartalmazó weboldal új ablakban megnyílik és a kuponkód a vágólapra kerül.
Tronsmart Bang Bluetooth hangszóró teszt
Itt a tavasz, lassan indul a kerti partik és grillezés szezonja, ahol jó házigazdához méltóan nem csak az ételről, italról kell gondoskodnunk, hanem a zenéről is. Az összejövetel alatt bármikor jöhet egy kiadós zápor, ezért nagyon fontos, hogy ilyen esetekben egy kültérre tervezett, legalább IPX5-ös védelemmel ellátott hangszórót válasszunk, lehetőleg olyat, ami az egész party alatt képes zenét szolgáltatni és nem merül le órák alatt. Ha ezen kívül még valami extrát is képes nyújtani az eszközünk, annak csak örülhetünk, gondolok többek között a mostani tesztben szereplő Tronsmart Bang vezeték nélküli hangszóró fényeffektjére, az akár 100+ Bang összekapcsolását lehetővé tevő TuneConn technológiára vagy a powerbank funkcióra a lemerült telefonunk töltésére.
Az összesen 60W kimeneti teljesítményű – 2 magassugárzóval, 2 mélynyomóval és 2 passzív elemmel felszerelt – eszközben szinte minden olyan funkció megtalálható ami ahhoz kell, hogy csak a zenére/barátainkra/a grillre figyelhessünk és ne magára a hang forrására kelljen koncentrálnunk, mert nem szól elég hangosan vagy idő előtt lemerül, esetleg nincs mit hallgatni, mert elment az áram és így nincs internet. Ha a társaságból valaki pendrive-on vagy micro SD kártyán, laptopon elhozta magával a zenegyűjteményét, azt azonnal csatlakoztatni tudja az eszközhöz – a források között az applikációban is tudunk váltani. 50%-os hangerő mellett akár 15 órán keresztül hallgathatjuk kedvenc számainkat, ha a fényeffektre is szükségünk van, akkor ez az időtartam 8 órára csökken, még ez is elég egy átlagos bulihoz. A 3 kilogrammnál is nehezebb hangszóró két gumitappancsán stabilan áll, a hordozófogantyú segítségével pedig könnyen mozgatható.
Még felsorolni sem tartott rövid ideig a tulajdonságokat, nem is maradt más hátra, hogy közelebbről is megismerkedjünk a Tronsmart Bang kültéri hangszóróval.
Tronsmart Bang 60W Outdoor Party Speaker – EU raktár
A korábban már tesztelt Tronsmart outdoor hangszórók közül a Force 2 kis méretével és hosszú üzemidejével az aktív kültéri programok kedvelőit célozza meg, míg a Force Pro hangzásával kápráztat el a kültéri használat során is – a lenti galériában megtekinthetőek a méretkülönbségek. Ha valami különlegesre vágysz sok basszussal, hosszú üzemidővel, akkor az Element T6 Max lesz a jó választás.
Tronsmart Force 2 – hű társad a kalandokban
Tronsmart Force 2 Bluetooth hangszóró tesztEgy újabb Tronsmart terméket ismerhettek meg az alábbi tesztben, ami nem más, mint a Tronsmart Force 2. A Bluetooth hangszóró számtalan érdekes jellemzővel ...
Tronsmart Force Pro – a sorozat legjobbja lett
Tronsmart Force Pro Bluetooth hangszóró tesztA tavalyi évben nagy sláger volt a Tronsmart Element Force Bluetooth hangszóró és ez a siker ebben az évben is kitartott, hiszen egy minőségi, nagy ...
Tronsmart Element T6 Max – a nyers erő
Tronsmart Element T6 Max Bluetooth hangszóró - a legerősebb királyfiEgyszer volt, hol nem volt, hetedhét országon túl, az üveghegyeken túl, még az Óperenciás tengeren is túl, ott, hol a kurta farkú ...
Általános leírás
A Tronsmart Bang hordozható Bluetooth party hangszóró 60 W maximális kimenő teljesítménnyel, hatalmas akkumulátorral, a SoundPulse™ technológiának köszönhetően (a Tronsmart által továbbfejlesztett digitális hangfeldolgozási technológia) extra erős basszussal hamar a kedvenced lesz. Még bekapcsolt fényeffekt mellett is akár 8 órán keresztül hallgathatod kedvenc zenéidet 50%-os hangerőn, de ha nincs szükséged feltűnésre, akkor az üzemidő 15 órára is kitolható. Ismerkedj meg a zenehallgatás új szintjével!
- SoundPulse™ technológia a mélyebb basszusokért és az elkülönülő éneksávért
- 2.2 csatornás kialakítás (2 magassugárzó és 2 darab, passzív membránnal kiegészített mélynyomó)
- IPX6 vízállóság
- TuneConn funkció: akár 100+ Tronsmart Bang hangszórót is összekapcsolhatsz vezeték nélkül
- 3 különböző EQ beállítás
- Bluetooth 5
- Powerbank funkció
- Tronsmart applikáció
- LED fényeffekt
- akár 15 óra játékidő
- kapcsolódás akár NFC-n keresztül
Főbb jellemzők
Általános | Márka: Tronsmart Típus: Bluetooth hangszóró Modell: Bang Szín: fekete |
Jellemzők | Anyag: ABS+alumínium Bluetooth: 5 Bluetooth-profil: A2DP, ACRCP, HFP, HSP Audio kodek: SBC Bluetooth-átvitel: akár 18 m (nyitott területen) Vízállóság: IPX6 Kimeneti teljesítmény: 60 W Max Töltés: DC 5V/2A, USB-C porton keresztül Frekvencia tartomány: 20-20.000 Hz Akkumulátor: beépített lítium akkumulátor, 10.800 mAh Játékidő: legfeljebb 15 óra (közepes hangerőn), 8 óra bekapcsolt LED fénnyel Töltési idő: 4,5 óra Funkciók: fényeffekt, hands-free telefonhívás, aux-in, hang-asszisztens, TF/Micro SD kártya, USB flash meghajtó, powerbank (5V/1A), applikáció |
Méret és súly | Termék súlya: 3.08 kg Termék mérete (HxSzxM): 361×183,4×150,3 mm |
A doboz tartalma | 1 x Tronsmart Bang Bluetooth hangszóró 1 x 3.5mm audio kábel 1 x USB-C töltőkábel 1 x jótállási jegy 1 x angol nyelvű használati utasítás 1 x tájékoztató lapocska |
Kicsomagolás, első benyomások
A Tronsmart Bang a Geekbuying német raktárából érkezett – a megjelenés után közvetlenül még be lehetett szerezni, majd sokáig nem volt elérhető, de most újra rendelhető. A csomagot kézbe véve ami elsőre feltűnt, hogy ez bizony nagyon nehéz, több, mint 2 kilós és terjedelmes, a vastag kartonból készült doboz hosszabbik oldala 40 centiméter hosszúságú, maga az eszköz is csak 4 centivel kisebb. A fehér színű, felülről nyitható doboz tetején egy műanyagból készült hordozófület találunk, melynek segítségével könnyedén mozgathatjuk a hangszórót abban az esetben is, ha a csomagolásán belül szeretnénk tárolni amikor nem használjuk. Érdemes is így tenni, mert sajnos a védőhuzat nem része a terméknek, porosabb környezetben csak így tudjuk elkerülni a szálló por megtelepedését.
A kartondoboz felén eső oldalán a hangszóró fotóját láthatjuk hatalmas méretben, ezen kívül a gyártó logója mellett a termék nevét és az “IMPACTFUL STEREO SOUND” feliratot, mely “LENYŰGÖZŐ SZTEREÓ HANG”-ként fordítható. Az alatta található lilás piktogramok a kiemelt tulajdonságokat mutatják, bár a 360°-os hangzás nem valós, a hangszórók előre szólnak, a két passzív radiátor pedig oldalra ad ki hangot, ergo a hátsó hangszórószövetre téve a fülünket, nem hallunk semmit. Az egyik oldalon található vízbe merített Bang fotója sem igazán állja meg a helyét; az IPX6-os szabvány értelmében a készülék csak vízsugár ellen védett, vízbe merítés ellen nem, maximum pár másodpercig (ha hátul, a csatlakozóknál található gumiajtó zárva van amikor a vízbe esik a készülék és gyorsan kikapjuk mielőtt elmerülne, akkor talán nem károsodik), ezért vízparton, medence mellett, csak fokozott odafigyeléssel érdemes használni. A hátoldalon folytatódik a jellemzők felsorolása, illetve a Tronsmart applikáció is meg van említve (Android, iOS), mely segítségével telefonon keresztül vezérelhetőek a funkciók (erről később részletesen lesz szó).
A dobozban a Tronsmart Bang Bluetooth hangszórón kívül helyett kapott még egy többnyelvű használati utasítás (magyar nincs, de ami van az szemléletes), egy USB-C töltőkábel, egy 3,5 mm-es aux kábel – ha például a hangkártyánkra szeretnénk kötni a hangszórót – plusz egy garanciakártya, utóbbiak külön kis zacskóban találhatóak.
A Tronsmart Bang Bluetooth party hangszóró hengeres kialakítású testét kézbe véve a megszokott minőséggel találkozhatunk, az anyaghasználat szokás szerint minőségi. A hordozófogantyú a testtel szerves egységet képez, boombox hangulatot kölcsönözve a készüléknek, tetején a Tronsmart feliratot és a gyártó logóját találjuk bemarva. A test alján található két hatalmas gumitappancs egyrészt megakadályozza a hangszóró “elmászását” nagyobb hangerő esetén, másrészt védi a felület a karcolásoktól, ha épp nem szabadban használjuk. Az egész egységet egy kellemes tapintású, jobb oldalán Tronsmart táblával ellátott hangszórószövet veszi körbe, csak az alsó részen és az oldalakon található műanyag. A front oldalon, a szövet alsó végénél és a szürke logóval díszített passzív membránok alatt található LED-ek felelősek a fényeffektért, mely két különböző módon működtethető, illetve teljesen ki is kapcsolható. A síkból kiemelkedő vezérlőgombok a henger palástjának felső részén helyezkednek el, gumírozottak, nyomáspontjuk megfelelő, határozott. A gombok több funkciósak, a későbbiekben lesz még szó a működésükről.
A Tronsmart Bang hátoldalán, egy vastag és jól záródó gumiajtó mögött találhatóak meg a csatlakozáshoz szükséges portok. A reset gomb mellett található USB aljat funkciója kettős; egyrészt akár 128 GB kapacitású pendrive-ról játszhatjuk le a zenelistánkat, másrész ezen keresztül tölthetjük a lemerült mobiltelefonunkat vagy egyéb készülékünket. Mellette a töltéshez szükséges USB-C csatlakozót találjuk – a töltőfej szokás szerint most sem része a terméknek. A sorban az aux csatlakozó következik, végül a micro SD kártyahellyel zárul a portok sora.
A sztereó hangzásért az elől középen helyet kapó 2 darab mélynyomó és azok két oldalán elhelyezkedő 1-1 magas hangsugárzók felelnek. Hogy a mély hangok még jobban dübörögjenek, két oldalon 1-1 passzív membrán is helyet kapott, melyek működés közben a későbbi videóban látható. A hangszórókról a gyártó nem közölt adatokat, a készülék nem bontható meg, így a robbantott ábrából és a rendelkezésre álló helyből csak feltételezni lehet, hogy nagyságrendileg 7 és 2-2,5 centiméter átmérőjű egységekről van szó.
A Tronsmart Bang vezeték nélküli hangszóró használatba vétele
Első lépésben töltsük fel teljesen a Tronsmart Bang vezeték nélküli hangszóró akkumulátorát. A töltés állapotát a kezelőpanel bal oldalán, az NFC ikon mellett található négy aprócska – fehér fényű – LED mutatja; teljes töltöttség esetén mind a négy fénypont világít, egyébként ez egyik villog az aktuális állapotnak megfelelően. A bekapcsológomb megnyomása után a gomb fölötti LED kék színű gyors villogásba kezd és a telefonon a Bluetooth eszközök között megjelenik a Tronsmart Bang forrás. A párosítás egy hangjelzés kíséretében azonnal megtörténik, a LED folyamatos kékre vált és a már hallgathatjuk is a kedvenc zenénket. A Bluetooth-on történő kapcsolódás mellett NFC segítségével is lehetőségünk van a kapcsolat felépítésére, ilyen esetben a kompatibilis telefont az NFC chip fölé helyezve és a párosítási kérelmet elfogadva lehet meggyorsítani a folyamatot.
A Tronsmart Bang működtetéséhez szükséges kezelőgombok ergonomikusan helyezkednek el a henger felső részén. Az egész sziget a függőleges tengelyhez képest a jobb oldalra- és a hordozófogantyú elé van eltolva, ezen kívül minimálisan a hallgató felé billentve, így a gombok könnyedén elérhetőek. A lenti képen egyértelműen látszódik, hogy mi micsoda, így inkább csak a működésüket mutatom meg részletesebben. Sok funkció elérhető az applikáción keresztül is, a későbbiek a program működéséről is részletesen olvashattok.
A bal szélen található NFC jelzésű ikonról (ami nem gomb, csak a chip helyét jelzi) és a töltöttségjelzőről már volt szó, következik a TuneConn (másnéven TWS/Broadcast) mód gombja, mely segítségével akár 100+ Bang is kapcsolódhat egy időben egymáshoz a nagyobb hangerőért és a terjedelmesebb hangzásért. A master hangszórón az ikonra nyomva aktiválhatjuk a funkciót – a felette található LED narancssárgán világít – majd a többi egységen hasonlóképpen eljárva csatlakozhatunk hozzá és egy helyről vezérelhetjük a zenét. Ha a gombot hosszan nyomjuk, a párosítás megszűnik, a slave hangszórók is így távolíthatóak el egyesével a csoportból.
Következik a forrásválasztó kapcsoló, melyet hosszan nyomva a hang-asszisztenst aktiválhatjuk. A több funkciós -/+ gombok a hangerőért és – hosszan nyomva – a számok közötti hátra-, illetve előre léptetésért felelnek. A lejátszás/megállítás ikonjára nyomva az alapfunkció mellett a bejövő hívásokat is kezelhetjük, míg az SoundPulse megnyomásával ez előre definiált EQ beállítást aktiválhatjuk/kapcsolhatjuk ki, az aktív állapotot kicsi fehér LED jelzi. Sajnos magáról a Tronsmart Bang party hangszóróról csak ez az egy hangszínbeállítás vezérelhető, de nem kell elkeseredni, mert az alkalmazásban összesen 8 áll rendelkezésre. A nagyobb bajnak azt érzem, hogy kikapcsolás után nem marad meg az utoljára használt beállítás, minden alkalommal újra be kell állítanunk a kedvenc hangzásunkat. Természetesen a lejátszó eszköz equalizer beállításával ezen felül még lehet finomítani a hangképen, de ez így nem annyira elegáns – reméljük, hogy egy firmware frissítés során változni fog a jelenlegi helyzet.
Azon már meg sem kell lepődnünk, hogy a bekapcsológomb is több feladatot ellát. Az alapfunkción kívül rajta keresztül vezérelhetjük a fényeffekt két különböző állapotát, illetve teljesen ki is kapcsolhatjuk azt. Az első módban a hét különboző színű fény nagyjából tíz másodpercenként váltja egymást, míg a másik esetben a szín a zene ritmusára változik. Egész mutatós, nappali fényben is látható, aki szereti az ilyesmit, annak tetszeni fog – viszont azt érdemes számításba venni, hogy a LED-ek bekapcsolt állapotában a fogyasztás igencsak megnő és az üzemidő drasztikusan lerövidül.
Végül nézzük meg a nyomógombok funkcióit ha nem az alapfeladatukat szeretnénk használni.
- hívás fogadása/befejezése: a PLAY gomb lenyomása hívás alatt
- hívás elutasítása: a PLAY gomb két másodpercig tartó lenyomva tartása bejövő hívás alatt
- utolsó szám visszahívása: a PLAY gomb dupla megnyomása
- Bluetooth kapcsolat megszakítása: a PLAY gomb három másodpercig tartó lenyomva tartása
- reset: a PLAY gomb nyolc másodpercig tartó lenyomva tartása
- hang-asszisztens aktiválása: M gomb két másodpercig tartó lenyomva tartása
A specifikációban megadott 15 óra üzemidő 50%-os hangerőn hallgatva a dalokat valós adat, egy bulit vagy egy munkanapot egészen biztosan kibír az akkumulátor, míg bekapcsolt fények mellett ez az idő 8 órára csökken, merülés esetén hangjelzés figyelmeztet a töltés szükségességére. Az akkumulátor állapotát a telefonunkon is nyomon követhetjük, inaktivitás esetén egy bizonyos idő elteltével az energiatakarékosság jegyében a készülék kikapcsol. A 10.800 mAh-ás akkumulátor teljes feltöltése körülbelül 4,5 órát vesz igénybe.
Hangzás, tapasztalatok
Ahhoz, hogy valóban meghalljuk, hogyan szól egy eszközünk, lehetőleg legalább 24 órán keresztül járassuk azt be, “égessük ki” (burn in). Ehhez loopoljuk be a kedvenc zeneszámainkat – azokat, amiket nagy százalékban a jövőben is hallgatni fogunk az eszközön – és 50%-os hangerőn járassuk a hangszórót. Ha ez az idő letelt, a hangzás sokkal szebb és tisztább lesz, mint a dobozból kivéve – ezt a procedúrát érdemes minden új hangszórón, fülhallgatón vagy fejhallgatón elvégezni, nagyon sokat javul a hangzás a “nyers” hangképhez viszonyítva. A bejáratás letelte után fogjuk meghallani a valós hangzást, ehhez pedig nem árt veszteségmentesen tömörített fájlokat használni helyi meghajtóról, esetleg a Tidal (vagy hasonló streaming szolgáltató) veszteségmentes előfizetését. Zenét – természetesen a Bluetooth kapcsolaton kívül – micro SD kártyáról, vagy pendrive-ról játszhatunk le, ezen kívül valamilyen audio kimenethez csatlakoztathatjuk a hangszórót egy hagyományos 3,5-ös aux (jack) kábellel, így ezek a megoldások is szóba jöhetnek.
Jelen esetben – elsősorban a kültéri használat miatt – nem az audiofil hangzás az elvárt, sokkal inkább a hosszú üzemidő és a nagy hangerő, éppen ezért szokásomtól eltérően Tidalról Spotify-ra váltottam és főleg innen streameltem a teszthez– véleményem szerint a célközönség is ezt preferálja. Kimaradtak megszokott trackek is, inkább a mostani slágerekre koncentráltam. Összességében elmondható, hogy Tronsmart Bang jól szól, elég hangos ahhoz, hogy betöltse a teret, még kültéren sem lehet okunk panaszra. A hangerőt bátran tekerjük fel, a hangszórók nem torzítanak, még maximális hangerőn is kellemesnek mondható a hangkép, főleg ha nem az alapértelmezett hangprofilt használjuk. Azzal ugyanis – főleg alacsony hangerőn – elég vérszegény eredményt kapunk, mindenképpen érdemes az applikációból “Deep Bass”-ra vagy ha a magas hangokat preferáljuk a mélyekkel szemben, akkor “Vocal”-ra váltani, de a nyomógomra dedikált “SoundPulse” is klasszisokkal jobban szól, mint az alapértelmezett beállítás. A Tronsmart Bang igényli a teret, közvetlen közelünkben elhelyezve nem annyira meggyőző, mint tőlünk pár méterre letéve; ilyenkor nyugodtan tekerjük fel a hangerőt és élvezzük a zenét. Az ének és a vokál jól elkülönül a hangszerektől, a hangzás telt, meleg, megfelelő mennyiségű részlet hallható. Teljesen korrekten szól a Midnight sky, a Livin’ on a prayer, ahogy Ed Sheeran Bad habits-e vagy épp Justin Biebertől a Peaches is. A Hail and kill-re sem lehet panasz, ahogy a Dr. Stein is élvezhető – elmondható, hogy a keményebb zenék kedvelői is megtalálhatják a számításukat.
Az összes funkciót jól működik, a hangszóró azonnal reagál, kezelése ésszerű, jól átgondolt. A kihangosításra sem lehet panaszunk, a beszédet mindkét oldalon jól lehet hallani abban az esetbe, ha 1 méteren belül tartózkodunk a mikrofontól. Ugyan a hangszóró USB-A portja powerbankként is funkcionál – maximum 5V/1A-al tölthetjük lemerült eszközünket -, de arra érdemes figyelni, hogy ugyan lejátszás közben is tudjuk tölteni a készülék akkumulátorát, sőt a powerbank funkcióval közben a telefonunkat is (ha nem az USB-A portunk a forrás), de ezen funkciók ilyen módon való használata károsíthatja az akkumulátort, így inkább kerüljük ezeket a felhasználási módokat.
A stream után a pendrive-ról, micro SD kártyáról való lejátszás tesztje következett. Ehhez mindkét hordozón egy-egy folderbe .mp3 formátumú zenéket töltöttem, a gyökérkönyvtárba pedig veszteségmentesen tömörített .flac, .ape és .mp3 fájlokat. Hogy megzavarjam az eszköz működését, még pár kép is rákerült az adathordozókra. A pendrive-ot csatlakoztattam az USB aljzathoz, a memóriakártya pedig a helyére került. Az adathordozó észlelésekor elindult az első szám a pendrive-ról, függetlenül attól, hogy albumban, vagy albumon kívül volt, a lejátszási sorrend a könyvtárban található fájlokkal kezdődik ABC sorrendben, majd a folderen kívüliekkel folytatódik. Ha már minden track lejátszásra került, újból kezdődik a sor az elejétől – természetesen az összes audio fájt megtalálta a készülék és akadás nélkül játszotta. Az M gombbal- vagy az applikáció segítségével tudunk váltogatni a források között – minden esetben a lejátszás ott folytatódik ahol abbahagytuk előző alkalommal, nem kell újra megkeresni, hogy hol tartottunk.
Amit hiányosságnak meg kell említeni az a filmnézéshez, videók nézéséhez kapcsolódik; a hang jelentősen késik a képhez képest, ami zavaróan tud hatni egy párbeszédnél, videóklipnél, vagy egy akciódús jelenetnél. Személy szerint zenehallgatásra használom a Tronsmart Bang vezeték nélküli hangszórót, így számomra nem zavaró, de a teljes képhez ez is hozzá tartozik. A SoC-ról nincsenek információk, de annyit lehet tudni, hogy csak az SBC kodek támogatott.
Egy audio eszköznél feleslegesnek tartom a működés közben készített videót, hiszen a végeredmény függ a felvételhez használt mikrofontól a keveréstől, de az olvasó által használt hangrendszertől is. Éppen ezért a lenti videóban sem hangzás a lényeg, hanem a fényeffekt két működési módját, illetve a passzív elem viselkedését nézhetitek meg használat közben.
Az alkalmazás használata
A program megnyitása után a nyitóképernyő fogad bennünket, ahol ki tudjuk választani, hogy melyik kompatibilis eszközhöz szeretnénk csatlakozni. A Tronsmart Bang képe alatti narancssárga Connect gombra kattintva, rövid keresés után megjelenik az eszközünk fotója, közvetlen alatta pedig az aktuális töltöttség látható. A három oldalra tagolt alkalmazás középső lapján az előre definiált hangzások közül választhatunk, míg a következőn a bemenetek között válthatunk, aktiválhatjuk a Broadcast módot, a fényeffekt viselkedését és színeit változtathatjuk meg, sőt, még ki is kapcsolhatjuk a készüléket. A menüből lehetőség van a firmware frissítésére is, ami nagyjából 2-3 percet vesz igénybe. Elmondható, hogy az alkalmazás jól működik, megkönnyíti a készülék kezelését, gyors, a használat alatt egyszer sem fagyott le.
Mostani alkalommal a Tronsmart egy újabb kültéri hangszóróját ismerhettétek meg, a teljes összefoglalót lejjebb olvashatjátok. Amennyiben kérdésetek lenne vásárlás előtt, esetleg a működéssel kapcsolatban, ezeket a teszthez kapcsolódó fórumban tudjátok feltenni..
Összefoglaló
Kezdődjön a party! - hiszen minden adott hozzá. A Tronsmart Bang egy kifejezetten tetszetős és minőségi kültéri hangszóró, ráadásul hangosan- és az applikációból elérhető hangprofiloknak köszönhetően kellemesen szól. A két különböző módon működő fényeffekt ki is kapcsolható, ebben az esetben 50%-os hangerő mellett akár 15 órán keresztül is hallgathatod kedvenc zenéidet akár a telefonodhoz kapcsolódva vagy micro SD kártyáról, de ha csak egy zenével teli pendrive van nálad, az sem jelent problémát. Ha a mobilod lemerülne, a készülék hátoldalán található USB porton keresztül fel is töltheted. A hasonló tudású és kialakítású készülékeknél lényegesen olcsóbban beszerezhető európai raktárból, így a készülék vételárán és az esetleges szállítási költségen kívül más fizetnivalód nem keletkezik. Tetszett, ajánlott termék.
- beépített EQ
- applikáció
- jó minőség, kellemes hangzás
- TuneConn - 100+ eszköz kapcsolódhat egyszerre
- jól megtervezett/átgondolt működés
- NFC kapcsolódás
- powerbank funkció
- IPX6 védelem
- közepes üzemidő
- nem tartozék a védőhuzat
- bekapcsoláskor az alap EQ beállításra áll vissza
- videók nézése közben a hang csúszik a képhez képest
- csak SBC kodek
A Tronsmart Bang vezeték nélküli hangszórót itt tudod megvásárolni
Tronsmart Bang 60W Outdoor Party Speaker – EU raktár
Még több Bluetooth hangszóró
Friss ajánlatok minden nap
Köszönjük, hogy olvasol minket. Azon fáradozunk, hogy a lehető legjobb ajánlatokat oszthassuk meg Veled. Maradj velünk, építsünk közösséget!